Vecāku veidota skola

Ogres Balto skolu 2020.gadā izveidoja paši vecāki, piepildot vēlmi sniegt saviem bērniem izglītību, kas respektē individualitāti un personību. Skola balstās Valdorfpedagoģijā, kas ņem vērā cilvēkbērna dabiskās dotības, temperamentu un vecumposma attīstības vajadzības.

Baltās skolas pirmsākumi meklējami pirms 20 gadiem, kad pašvaldības pirmsskolas izglītības iestādē tika izveidota Valdorfpedagoģijas grupiņa. Grupiņa auga un radās sajūta, ka tai nepieciešams pāraugt par ko lielāku, lai bērnudārzniekiem ir iespēja turpināt šo izglītības ceļu arī skolas posmā.

Pirmā gada pirmajā septembrī skolā mācījās vien 6 pirmsskolas un 3 skolas bērni, bet bija pārliecība, ka šāda skola ir nepieciešama vecākiem, Ogres pilsētai un mums pašiem. Šobrīd skolā mācās bērni no 1. līdz 4. klasei, ir divas pirmsskolas grupas un skola īsteno arī interešu, pieaugušo un pedagogu tālākizglītības programmas.

Skolas vērtības ir mācīšanās, daba un latviskums.

Noskaties video par mūsu skolu:

Visbiežāk uzdotie jautājumi

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Neque porro quisquam est, qui dolorem ipsum quia dolor sit amet.